FUSE TEA PET 1.5 LİTRE PROMOSYONU

Promosyonlu Fuse tea 1,5 Litre PET şişe ürünlerinin gümüş renkli kapaklarını, promosyona katılmakta ve ilgili ürünlerin dağıtımını yapmakta olan bir satış noktasına götürerek, 1 Litre Coca-Cola, 1 Litre Coca-Cola Şekersiz, 1 Litre Coca-Cola Light, 1 Litre Fanta, 1 Litre Sprite, 1 Litre Cappy Serin Limonata veya 1 Litre Fuse tea Şeftali, Limon, Mango Ananas, Karpuz ürünlerinden, kapak teslimi esnasında satış noktasında mevcut olanlardan herhangi bir tanesini, 16 Nisan 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında alabilirsiniz. Kapakların promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon bitiş tarihi olan 31 Ağustos 2018 tarihinden sonra hediye ürün verilemeyecektir. Hediye ürün karşılığı nakit olarak talep edilemez.

Süpermarket ve hipermarket formatındaki satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dâhil olacaklarını taahhüt etmemektedirler ve bu konuya ilişkin herhangi bir sorumlulukları bulunmamaktadır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ve Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutarlar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ve Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş. tarafından durdurulabilir veya sonra erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.fusetea.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ve Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş., şüpheli bulunan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir ve teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği ve şüpheli bulunulduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutarlar. Promosyon şartlarının kötüye kullanılması ve kapakların ve hediyelerin ticaretinin yapılması yasaktır.

Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışında olup, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Promosyon kurallarının tümünü promosyona katılan satış noktalarından, Fuse tea İletişim Merkezi’nin 0850 201 30 65 numaralı hattından ve fusetea.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Bu promosyon T.C sınırları içinde geçerlidir. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.