1 Nisan 2019 ile 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında T.C. sınırları içinde geçerli bu promosyon Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Promosyonlu gümüş renk kapaklı 1.5L Fuse Tea pet şişe ürünlerinin gümüş renkli kapaklarının içinde ‘’PET 1L KAZANDINIZ’’ veya “TEKRAR DENEYİN” yazmaktadır. “PET 1L KAZANDINIZ” ibaresini bulduğunuzda, bu kapağı “Gümüş Renkli Kapaklarda Milyonlarca 1L Hediye Kazanma Şansı” promosyonuna katılmakta ve Pet 1L hediye ürün dağıtımı yapmakta olan bir satış noktasına teslim ederek, hediyeniz olan Pet 1L Coca-Cola Orijinal tat, Pet 1L Coca-Cola Şekersiz, Pet 1L Fanta Portakal, Pet 1L Sprite, Pet 1L Fuse Tea Şeftali, Pet 1L Fuse Tea Limon, Pet 1L Fuse Tea Mango Ananas ve Pet 1L Fuse Tea Karpuz ürünlerinden satış noktasında mevcut olanlardan herhangi birini alabilirsiniz.

 

Süpermarket ve hipermarket olarak faaliyet gösteren satış noktaları bu promosyona katılmamaktadırlar. Bununla birlikte diğer satış noktalarının promosyona katılmaları da kendi iradelerine bağlı olup Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. tüm satış noktalarının promosyona dahil olacaklarını taahhüt etmemektedir. Promosyona dahil satış noktaları promosyona kendi inisiyatifleri ile katılmakta olduğundan, satış noktasının promosyona katılmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. “PET 1L KAZANDINIZ” ibaresi bulunan kapakların süresi içerisinde promosyona katılan satış noktalarına teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Promosyon kapaklarının karşılığı nakit (Türk Lirası veya Döviz) olarak talep edilemez. Her bir promosyonlu kapak tek seferlik kullanım içindir ve ticari amaçla kullanılamaz. Promosyon bitiş tarihi olan 2 Agustos 2019’dan sonra getirilen promosyonlu kapaklara hediye ürün verilmeyecektir.

 

Promosyon süresince üretimi yapılan promosyonlu her iki üründen birinin gümüş renkli kapağının altında “PET 1L KAZANDINIZ” ibaresi yer alacaktır. Bununla birlikte, kampanyaya katılmayı kabul etmiş ve 1L hediye ürün dağıtımı yapmakta olan satış noktalarına promosyonlu ürün dağıtılırken, ürünlerin kapalı olması ve kapak altlarının görülemez olması sebebiyle, satış noktalarına tesadüfi olarak yapılan ürün dağıtımı neticesinde “PET 1L KAZANDINIZ” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden, satın alınan her iki adet promosyonlu üründen bir tanesinin gümüş renkli kapağının altında “PET 1L KAZANDINIZ” ibaresi olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle iki adet promosyonlu ürün satın alan her tüketici ürünlerin bir tanesinden bile hediye kazanamayabilecektir. Yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş., promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme veya promosyonu sona erdirme hakkına sahiptir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.fusetea.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

 

Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş, şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

 

Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Promosyonun detaylarına ücretsiz 0850 201 30 65 numaralı hattan, www.fusetea.com.tr‘den veya promosyona katılmayı kabul etmiş T.C. sınırları içerisindeki satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Promosyona katılan satış noktalarının detaylarını ücretsiz 0850 201 30 65 numaralı hattan öğrenebilirsiniz. Bu promosyon, uygulama gereği M.P.İ izni kapsamı dışındadır.